Japoniškas terapinis KOBIDO veido masažas su veido kauke ir enzyminiu šveitimu

KOBIDO – tai Japoniškas terapinis veido masažas, kuriuo metu stimuliuojamas ir masažuojamas veidas – stipriais, ritmingais judesiais.

KOBIDO masažo nauda:

– Suteikia natūralų liftingo efektą. – Skatina kolageno gamybą. – Suteikia odai švytėjimo. – Giliai atpalaiduojami raumenų audiniai. – Sureguliuoja riebalinių liaukų darbą ir normalizuoja odos drėgmės balansą. – Išvalo toksinus. – Padeda kovoti su galvos skausmais. – Padeda atsipalaiduoti.

KAM TINKA KOBIDO MASAŽAS?

Procedūra tinka visiems odos tipams, bei, bet kokio amžiaus vyrams ir moterims. Kobido masažą rekomenduojame rinktis turintiems šias problemas:

– Mimikos ir amžiaus raukšlės; – Oda praradusi stangrumą ir elastingumą; – Senėjimo pigmentinių dėmių atsiradimas; – Per daug riebi ar sausa veido oda; – Migrena, galvos skausmas; – Nuolatinis nuovargio jausmas, depresijos požymiai, stresas.

KOKIA PROCEDŪROS EIGA?

KOBIDO masažą sudaro trys etapai. Pirmiausia nuvaloma veido oda ir atliekamas veido odos šveitimas. Šio etapo metu nušveičiama veido, kaklo ir dekoltė oda, pašalinami nešvarumai bei negyvos odos ląstelės. Kai oda nuvalyta ir nušveista, tuomet atliekamas masažas. Masažuojami kaklo ir pečių raumenys, dekoltė sritis, veidas ir galvos oda. Na ir pabaigoje uždedama pagal odos tipą ir būklę atitinkanti veido kaukė.

Pirkinių krepšelis