Viso kūno atpalaiduojantis masažas

Šis masažas skiriamas atstatomuoju laikotarpiu po ligų, jis tobulai tinka pervargusiems, kamuojamiems streso žmonėms.

Prisilietimas žmogui yra gyvybiškai svarbus. Jis gali nuraminti, suteikti stiprybės, atpalaiduoti kūną, sudėlioti mintis, pagerinti sveikatą. Per visą gyvenimą prisilietimas nepraranda savo galios: jis ramina, atpalaiduoja, grąžina pasitikėjimą savimi. Nuo senovės buvo laikoma, kad įtampa neša mirtį, o atsipalaidavimas – sveikatą ir ilgaamžiškumą. Dabartiniais laikais, kai gyvenimas pilnas stresų, mokėjimas atsipalaiduoti kaip niekad naudingas žmogaus organizmui. Nuolatinė raumenų įtampa sukelia sąstingį ir nuovargį, o nerimas ir susirūpinimas dėl ateities, artimųjų, savęs ir vaikų – depresiją ir nervų sistemos išsekimą. Atsižvelgiant į šiuolaikinio gyvenimo ritmą ir ligas, susijusias su stresu, masažas užima vis svarbesnę vietą kasdieniniame gyvenime. Nugaros ir pečių lanko skausmai visą dieną dirbant prie kompiuterio; maudžiantys kojų raumenys po intensyvių treniruočių; problemos su kraujotaka dėl sėslaus gyvenimo būdo – visa tai šiuolaikinio gyvenimo dalis. Atpalaiduojamasis masažas padeda bent trumpam pabėgti nuo kasdieninių problemų ir rutinos bei pasiekti kūno ir sielos harmoniją..

Šiais laikais atpalaiduojamasis masažas išgyvena savo renesansą. Nuolatiniai neigiami veiksniai ir nesugebėjimas atsipalaiduoti sukelia ligas ir mažina gyvenimo trukmę. Esant dideliam fiziniam krūviui ar pasyviam raumenų pervargimui, audiniuose susikaupia medžiagų skilimo produktai, kuriuos sudaro 50 proc. šlakų ir 50 proc. toksinų. Jie ir sukelia lėtinio nuovargio sindromą. Indijoje, garsiojoje jogų šalyje, buvo sugalvotas visas kompleksas organizmo atsipalaidavimą skatinančių pratimų. Indų jogai puikiai suprato atsipalaidavimo svarbą ir didžiulę kūno raumenų įtampos žalą žmogaus sveikatai. Atpalaiduojamasis masažas dar vadinamas „tinginių joga“. Jis aktyviai stimuliuoja kraujotaką bei limfotaką, būtent dėl šitos priežasties jis padeda atsikratyti medžiagų skilimo produktų ir lėtinio nuovargio sindromo. Fiziologiškai atpalaiduojantis masažas pagerina viso kūno funkcionavimą. Procedūra padeda efektyviai pašalinti emocinius blokus, tonizuoja ir atpalaiduoja. Masažo metu gerėja kraujotaka, audinių prisotinimas deguonimi ir pagreitėja medžiagų apykaitos procesai. Beto, atpalaiduojantis masažas pagerina riebalinių ir prakaito liaukų veiklą, kas padeda pagerinti viso organizmo būklę. Taip pat atsipalaiduoja visi raumenys, jie tampa elastingi ir lankstūs. Aktyviai veikiama limfinė sistema, todėl šlakai greitai pasišalina iš organizmo. Ir, svarbiausia, yra sustiprinama organizmo nervų sistema.

Relaksacinio masažo metu šalinamas stresas, nuovargis, galvos skausmai, pagerėja miego kokybė, susitvarko virškinimo trakto veikla.

Atpalaiduojantis masažas yra priskiriamas SPA procedūroms. Mūsų masažo kabinete jis atliekamas himalajų druskos SPA lovoje, kuri yra naudojama subalansuoti žmogaus kūnui ir sielai. Druskos dalelės sukuria šilumą, atlieka mikromasažą, sąveikauja su klientu, turi ypatingų atpalaiduojančių savybių, todėl puikiai tinka relaksacinėms procedūroms. Masažo metu naudojami atsipalaidavimą skatinantys eterinių aliejų mišiniai ir skamba tyli raminanti muzika, o lovoje įrengta chromoterapijos sistema klientui leidžia lyg plaukioti “ant spalvų“. Tai padeda žmogui visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis papildomomis teigiamomis emocijomis.

Atpalaiduojantis masažas, veikdamas fiziniame ir emociniame lygyje, suteikia atsipalaidavimą ir grąžina jėgas. Kol masažo veiksmų įvairovės dėka sumažinama įtampa bei malšinamas pavargusių raumenų skausmas, gerinama kraujotaka ir šalinami toksinai, švelnus prisilietimas rankomis prie kūno mažina psichinę įtampą ir atkuria emocinį balansą. Tai padės Jums pasinerti į begalinės ramybės būseną, kai mintys srūva savaime, o kūnas mėgaujasi pelnytu poilsiu. Po atpalaiduojamojo masažo Jūs suvoksite save ir aplinkinį pasaulį visiškai kitaip, pasijausite kupini jėgų, energijos ir geros nuotaikos.

Atpalaiduojamojo masažo indikacijos:

 • Nuovargis;
 • Nervinė Įtampa;
 • Stresas;
 • Miego sutrikimai;
 • Savijautos pablogėjimas;
 • Imuniteto susilpnėjimas;
 • Depresijos;
 • Apetito sutrikimai;
 • Darbingumo sumažėjimas;
 • Pesimizmas;
 • Ilgalaikis protinis ar fizinis krūvis.

Atpalaiduojamojo masažo kontraindikacijos:

 • Aukšta kūno temperatūra;
 • Ūmūs infekciniai susirgimai;
 • Lėtiniai susirgimai dekompensacijos stadijoje;
 • Psichikos sutrikimai.
Pirkinių krepšelis